, , , , , , ,

دانلود رایگان کتاب اموزش شیت بندی حرفه ای✅

اموزش شیت بندی

دانلود رایگان کتاب اموزش شیت بندی

آموزش شیت بندی مبحث بسیار مهمی است که تقریبا و یا بهتر است بگوییم مطمئنا تمام دانشجویان معماری با آن دست و پنجه نرم می کنند.
آموزش شیت بندی زمانی اهمیت دوچندانی پیدا می کند که در کنکور ارشد معماری شرکت کرده ایم و در مرحله اول قبول شده ایم و می خواهیم خود را برای مرحله دوم و آزمون عملی اماده کنیم.

در ادامه  مطلب می توانید مشخصات بیش تر کتاب آموزش شیت بندی را مشاهده فرمایید.

مشخصات کتاب اموزش شیت بندی

عنوان فایل
 نکات و اصول اولیه شیت بندی دستی
تعداد صفحات  ۲۹ صفحه
حجم کتاب  ۲مگابایت
زبان  فارسی

توضیحات در مورد کتاب

در این پست نمونه‌هایی از شیت بندی دستی به همراه اصول اولیه و توضیحات مربوط به شیت بندی دستی را برای علاقه مندان و دانشجویان قرار دادیم.  بسیاری از دانشجویان سال اول معماری با موضوع شیت بندی مشکل دارند و مفهوم شیت بندی برای آن ها گنگ است، هم چنین عده ای علاقه مند و عده ای داوطلب های آزمون ارشد هستند، با نکاتی که در این پست قرار داده شده امیدواریم به شما دوستان در جهت پیش رفت در طراحی و معماری کمک کرده باشیم.

دانلود رایگان کتاب اموزش شیت بندی

نکات لازم جهت شیت بندی :

در یک شیت باید تمام اجزا خوانا باشند:

این بدان معناست که اطلاعات فنی را نباید به خاطر گرافیک شیت، رنگ های زیادی اجزا مختلف شیت، کم بودن فضای شیتی که استفاده می کنیم دچار ابهام کنیم.

اموزش شیت بندی با فتوشاپ

به عنوان مثال یک نمای فنی اید نمای معماری باشد تا صفحه پر از درخت ها و آسمان رنگی، و یا نباید نیمی از پلان داخل نیمی از پرسپکتیو شود.

فقط به خاطر این که از لحاظ گرافیک زیبا شود و اطلاعات معماری از بین رود .

دانلود رایگان کتاب اموزش شیت بندی

توصیه می کنیم ببینید: بانک کتاب معمار گلد

 

 

کلاژ کردن اجزا شیت ممنوع است:

در شیت نباید هر کدام از اجزای را بر روی کاغذی جدا ترسیم کنیم و بعد روی شیت بچسبانیم بلکه شیت باید در حین ترسیم هر کدام از اجزا بر روی آن، آرام آرام و نیز پیوسته شود، به طوری که در اتمام کار، نتوان حتی یکی از اجزا شیت را برداشت و یا جا به جا کرد.

 

 

دانلود رایگان و مستقیم کتاب – کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code