دانلود کتاب نویفرت ۲۰۱۴

کتاب نویفرت ۲۰۱۴ یکی از مورد نیاز ترین کتاب‌های هر معمار می باشد؛
چرا که بدون ابعاد و اندازه های استاندارد کتاب نویفرت ، جلو بردن روند طراحی بر مبنای اصول و آناتومی بدن انسان بسیار مشکل می باشد.
با دانلود این کتاب ، می توانید به راحتی ، یک طراحی سریع و بر پایه اصول دقیق طراحی معماری داشته باشید.

کتاب اطلاعات معماری نویفرت 2014

 

مشخصات کتاب نویفرت ۲۰۱۴

فرمت فایل: PDF
تعداد صفحات: ۶۰۶ صفحه
حجم: ۲۲ مگابایت
مترجم: مهندس کلارا مهرانیان

بخشی از مقدمه مترجم کتاب نویفرت ۲۰۱۴

کتاب اطلاعات معماری نویفرت را در آستانه نمایشگاه بین المللی کتاب تهران به تمامی علاقمندان، دانشجویان و دانش پژوهان عزیز تقدیم م ی نمایم چرا که می دانم کتبی از این قسم برطرف کننده بسیاری از نیازهای طراحی این عزیزان است . این کتاب در عرصه جهانی همواره به عنوان شاخص ترین کتاب مطرح بوده و طراحان با استفاده از این کتاب بسیاری از نیازهای طراحی خود را طبق ضوابط و استانداردهای روز جهانی بر طرف می سازند.

کتاب اطلاعات معماری نویفرت 2014 - معمار گلد
تصویر: مقدمه مترجم – کتاب اطلاعات معماری نویفرت

نکته مهم درخصوص این کتاب واحدهای ارائه شده آن می باشد که براساس سیستم متریک بوده و نقشه های آن فاقد مقیاس است و کلیه ابعاد به دلیل عدم داشتن مقیاس در تصاویر، تعیین و مشخص شده است . این کتاب فاقد ساختار جمله بندی ادبی بوده و بیشتر به صورت فشرده گویی و خلاصه نویسی تهیه و تنظیم شده و با نسخه قدیمی آن ( ویرایش سوم ) بسیار متفاوت و در عین حال کامل تر می باشد و استانداردهای به روز برای طراحان در آن مطرح شده است و امید است که مورد توجه شما عزیزان قرار گیرد.

 

تعریف نقشه کشی از دیدگاه نویفرت

نقشه های ساختمانی

تعیین مختصات و اندازه ها شامل تعیین مقادیر خطوط ، ابعاد، خطوط گسترش و فلش های ابعاد می باشد.
مقادیر ابعاد : به صورت عادی در قسمت بالایی خطوط مربوط به ابعاد قرار می گیرد به طوری که بتوان آنها را از قسمت پایینی و یا از سمت راست در هنگام استفاده از نقشه بخوانیم.

کتاب نویفرت - اطلاعات معماری نویفرت 2014 - معمار گلد

 

 

توصیه میکنیم این مطلب را ببینید: دیگر کتاب های معماری

 

 

نقشه کشی فنی

استفاده از الگوهای استاندارد نقشه کشی باعث می شود که معماران به راحتی بتوانند به نقشه کشی و به بحث در رابطه با آن در دفتر کار خود و یا محل ساختمان پرداخت و همچنین باعث تسهیل عملیت پست و یا بایگانی می شود. نقشه های اصلی و یا مطابقت ISO صحافی شده و نیز نقش ه های پرینت شده می بایست با الگوهای سری داشته باشند.

کتاب نویفرت - اطلاعات معماری نویفرت 2014 - معمار گلد

 

دانلود رایگان کتاب نویفرت ۲۰۱۴ – کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code