کانال تلگرام معمار گلد
, ,
مدل ویلا سه بعدی اتوکد

دانلود مدل ویلا سه بعدی اتوکد ( سقف شیبدار )

مدل سه بعدی ویلا اتوکد که اکنون در اختیار شما قرار داده ایم طرحی از یک ویلای اروپایی می باشد. این ویلا دارای سقف شیبدار می باشد و معماری ویلا منطبق با کشورهای اروپای غربی می باشد.

امروزه با وجود اتوکد 2020 و محیط پیشرفته سه بعدی، وجود آبجکت های 3D بسیار زیاد شده است. از این رو سعی کرده ایم تا یک مدل 3D از یک ویلا را که کاملا قابل ویرایش است، تهیه کرده و در اختیار شما کاربران گرامی بگذاریم.

همچنین توصیه میکنیم اگه اتوکد سه بعدی کار می کنید این مطلب رو ببینید:

505 آبجکت سه بعدی اتوکد

دانلود مدل ویلا سه بعدی اتوکد ( سقف شیبدار )

مدل سازی سه بعدی به نقل از ویکی پدیا

در گرافیک های رایانه ای سه بعدی ، مدل سازی سه بعدی فرآیند ایجاد یک نمایش ریاضی از هر سطح یک جسم (بی جان یا زنده) در سه بعد از طریق نرم افزار تخصصی است. در گرافیک های رایانه ای سه بعدی ، مدل سازی سه بعدی فرآیند ایجاد یک نمایش ریاضی از هر سطح یک جسم (بی جان یا زنده) در سه بعد از طریق نرم افزار تخصصی است. این محصول یک مدل سه بعدی نامیده می شود. شخصی که با مدل های سه بعدی کار می کند ممکن است به عنوان یک هنرمند سه بعدی معرفی شود. این می تواند به عنوان یک تصویر دو بعدی از طریق فرآیندی به نام رندر سه بعدی نمایش داده شود یا در شبیه سازی رایانه ای از پدیده های فیزیکی استفاده شود. این مدل همچنین با استفاده از دستگاههای چاپ سه بعدی می تواند از نظر جسمی ایجاد شود.

گالری تصاویر مدل ویلا سه بعدی اتوکد

مشخصات و دانلود مدل سه بعدی ویلا اتوکد

 عنوان  مدل 3D ویلا در نرم افزار اتوکد
 فرمت فایل  اتوکد DWG
 حجم فایل   1 مگابایت

بخش دانلود رایگان

برای دانلود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

دانلود مدل – کلیک کنید

برای دیدن دیگر آبجکت های اتوکد مطلب زیر رو ببینید:

آبجکت های اتوکد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.